O nas

MUSCLESPORT

Zaloguj się Rejestracja
ZAMÓW: 664921096 Pon-pt: 9.00-17.00
0 szt. dla 0 zł

O nas

Szanowni Klienci,

 

produkty oznaczone MUSCLESPORT® są przeznaczone przede wszystkim dla tych, którzy podążają za jasno wyznaczonym celem i wiedzą co chcą osiągnąć. Możemy pozwolić sobie na to stwierdzenie, ponieważ dla wszystkich naszych produktów cecha charakterystyczną jest:

 najwyższa jakość zastosowanych surowców 

Wszystkie surowce stosowane do produkcji pochodzą wyłącznie od sprawdzonych dostawców, z którymi mamy nawiązaną długoterminową współpracę. Wszyscy nasi dostawcy, podobnie jak my, mają wprowadzone systemy kontroli jakości i bezpieczeństwa produkcji HACCP, jak również posiadają certyfikaty jakości ISO, IFS, BRS i inne. Przeważająca większość stosowanych surowców posiada farmaceutyczny stopień jakości. Przy wyborze surowców preferujemy oprócz pochodzenia z krajów członkowskich Unii Europejskiej również ich czystość, jak najwyższy stopień koncentracji substancji czynnej z jak najniższą zawartością substancji marginalnych. Przy tworzeniu receptur staramy się zminimalizować stosowanie dodatków ubocznych, a zawsze dajemy pierwszeństwo surowcom pochodzenia roślinnego. Z zasady nie stosujemy żadnych barwników syntetycznych, substancji zapachowych i stabilizatorów smaku. Wszystkie substancje zapachowe i barwniki są wyłącznie pochodzenia naturalnego. Ze stosowanych słodzików preferujemy te, które są pozyskiwane z surowców naturalnych.

 wysokie wykorzystanie - efektywność

Wszystkie nasze produkty przechodzą przez stosunkowo skomplikowany proces badawczo-rozwojowy. Po wstępnym przygotowaniu receptury przez naszych specjalistów od żywienia następuje długi proces testowania na wielu sportowcach amatorach i profesjonalistach. Dopiero później jest sfinalizowanie receptury produktu. Dzięki wieloletnim doświadczeniom naszych pracowników zajmujących się rozwojem i technologów opracowujemy receptury produktów w sposób gwarantujący ich jak najwyższe przyswajanie, czyli osiągnięcie jak najwyższego efektu dla klienta. Na przykład przy produktach proteinowych można poprzez właściwy wybór jakości i połączenia surowców spowodować zwiększenie ich wykorzystania przez organizm z 50 % do prawie 97 %.

 szybkość dostaw

Wszelkie zamówienia są opracowywane w centrum dystrybucji, które jest wyposażone w nowoczesny elektroniczny system opracowywania zamówień. Posiadany przez nas magazyn centralny gwarantuje, że wszystkie zamówienia są wysyłane w dniach roboczych w terminie 24 godzin po przyjęciu zamówienia lub wpłynięciu zapłaty na nasz rachunek

 pomoc

Jeżeli Klient nie ma pewności co do właściwego wyboru produktu, może zwrócić się do naszego działu zajmującego się fachowym doradztwem, który jest przygotowany do udzielania wszelkich porad.

 

Jesteśmy przekonani, że nowi Klienci będą zadowoleni z naszych produktów i poszerzą nieskończony szereg naszych stałych zadowolonych Klientów.

 

Wielu sukcesów życzy,

 

Musclesport-team