PROTEINS

MUSCLESPORT

Zaloguj się Rejestracja
ZAMÓW: 664921096 Pon-pt: 9.00-17.00
0 szt. dla 0 zł

PROTEINS (14 produkty)

obraz Whey Isolate

Whey Isolate

113,40 zł
Kupiony 36x
szczegóły
obraz Whey GOLD Protein

Whey GOLD Protein

77,08 zł
Kupiony 98x
szczegóły
obraz Night Extralong Protein

Night Extralong Protein

77,60 zł
Kupiony 169x
szczegóły
obraz Profesional Maxi Protein

Profesional Maxi Protein

72,64 zł
Kupiony 88x
szczegóły
obraz 100% Whey Protein BOX

100% Whey Protein BOX

16,46 zł
Kupiony 232x
szczegóły
obraz 100% Casein

100% Casein

90,41 zł
Kupiony 111x
szczegóły

Vegetarian Super Protein

46,25 zł
Kupiony 62x
szczegóły
obraz Protein Pudding 50 g

Protein Pudding 50 g

6,01 zł
Kupiony 162x
szczegóły

Protein Pudding BOX

92,76 zł
Kupiony 31x
szczegóły

100% Whey Protein 50 g

7,16 zł
Kupiony 524x
szczegóły

1

 

   BIAŁKO - co to jest?

Białko lub białka są to łańcuchy polipeptydowe. Tyle z definicja chemika. Podobnie jak większość substancji i białka składają się z określonych elementów. W tym przypadku są to aminokwasy, które łączą się do molekuł o różnej długości (na ogół bardzo długich), zawierające kilkadziesiąt tysięcy aminokwasów. Białko jest niezbędne do życia. Jest to podstawowy budulec praktycznie wszystkiego, co występuje w organizmie. Od enzymów poprzez płynu międzykomórkowego aż do systemu mięśniowo-szkieletowego (głównie mięśnie - to zasadniczo praktycznie samo białko). Białko nie jest przechowywane w rezerwach, zatem jest konieczne, aby ciało regularnie otrzymało białko w diecie.

 

BIAŁKO - KONCENTRATY BIAŁKOWE - dlaczego z nich korzystać?

Podstawową funkcją koncentratów białka jest uzyskanie masy mięśniowej i ulepszenie jakości regeneracji włókien mięśniowych. Są one idealne podczas intensywnego treningu - odżywianie mięśni, w celu zwiększenia ich objętości, zwiększenia wydajności i skrócenia czasu regeneracji. Te produkty białkowe są wzbogacone różnymi suplementami w celu zmniejszenia niepożądanych procesów katabolicznych w tkance mięśniowej (strata już utworzonej masy mięśniowej).

 

BIAŁKO - KONCENTRATY BIAŁKOWE - jaki jest ich skład?

Koncentraty białkowe składają się z najwyższej jakości białka, z dodatkiem witamin i minerałów, w celu poprawy ich wykorzystania metabolicznego. Białka składają się z mieszaniny łatwo przyswajalnych białek, których podstawa składa się głównie ze specjalnej kombinacji dwóch źródeł białka najwyższej jakości - 90% izolatu sojowego i 80% koncentratu serwatkowego (WPC). WPC zawiera wszystkie niezbędne (podstawowe) aminokwasy - aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach BCAA tworzą aż do 26% (w tkance mięśniowej tworzą jedną trzecią). Izolat sojowy jest najlepszym źródłem białka roślinnego o wysokiej zawartości izoflawonów z efektem antyoksydacyjnym przeciw szkodliwym aktywnym rodnikom tlenowym, powstałych podczas wysiłku mięśni. Dla profesjonalnych sportowców i sportowców fitness z tendencją do zwiększenia poziomu cholesterolu we krwi, jest izolat sojowy (z powodu jego funkcji) najlepsze rozwiązanie źródła białek.

 

Polecamy nasze ekskluzywne produkty białkowe PROTEIN PUDDING i PROTEIN ZUPA

WSZYSTKIE NASZE BIAŁKA O OWOCOWYCH SMAKACH (oprócz DENSE PROTEIN) ZAWIERAJĄ KAWAŁKI OWOCÓW LIOFILIZOWANYCH.